page_banner

produk

  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 80km DDM DFB Duplex LC transceiver optik

    Transceiver kasebut dirancang kanggo jaringan area panyimpenan Berkecepatan Tinggi, salib komputer cluster, antarmuka OBSAI, antarmuka CPRI, pipa data kecepatan tinggi Kustom lan Koneksi Antar Rack. Modul transceiver tundhuk karo SFP + Perjanjian Multi-Sumber (MSA) lan kompatibel karo syarat RoHS.
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 40km DDM DFB Duplex LC transceiver optik

    Transceiver kasebut dirancang kanggo jaringan area panyimpenan Berkecepatan Tinggi, salib komputer cluster, antarmuka OBSAI, antarmuka CPRI, pipa data kecepatan tinggi Kustom lan Koneksi Antar Rack. Modul transceiver tundhuk karo SFP + Perjanjian Multi-Sumber (MSA) lan kompatibel karo syarat RoHS.